PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740451}

Ares

Arès
5,7 2 667
ocen
5,7 10 1 2667
Ares
powrót do forum filmu Ares

Można obejrzeć, Ale denne teksty i historia zgrana.

ktosik63

Ja się strasznie wynudziłam. Brakowało jakiejś ikry w tym filmie, ciężko było poczuć jakiekolwiek emocje czy sympatię do bohaterów. Aktorstwo na bardzo miernym poziomie. Nawet walki były nudne, jakby to jakieś roboty ze sobą walczyły, no ale nie o walki w tym filmie chodziło. Patrząc jednak na zwiastun i gatunek można się spodziewać czegoś innego i mocno rozczarować. Nastawiłam się na kino akcji z fajnymi walkami, a tu takie smęty. Z pewnością nie jest to rozrywkowe kino :( A to, że światem rządzi pieniądz wiadomo od dawna, nikt nie musi mi tego w filmach wykładać...

i_Xa

w ostatnim zdaniu grubo pojechałaś.. tak jakby mieli przestać kręcić filmy o wojnie bo wojny zawsze były toczone albo filmy na tle rasistowskim też powinno skreślić..

kvc

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale to moja subiektywna opinia. Dla mnie to przesłanie jest oczywistością, więc ja z tego filmu nic nie wyniosłam, co nie oznacza, że ktoś inny nie skorzysta na jego obejrzeniu ;)
Teraz już prawie nic z tego filmu nie pamiętam, więc nawet nie ma sensu dyskutować :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones