Charles DanceI

Walter Charles Dance

8,0
33 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charles Dance

Charles Dance, nie dość, że jest kapitalnym Tywinem Lannisterem, to kapitalnie nadawałby się do roli lorda Sitha. Co sądzicie o takim pomyśle ;)?

Mumin87

To nie jest żaden Sith. To jest Wielki Moff Tarkin który przeżył wybuch Gwiazdy Śmierci i zaszył się w Westeros:).

tc1987

rzeczywiście, ostatnio oglądałem draculę z 1958 i myślałem że Peter Cushing to młody Charles Dance; dlatego też się zgodzę że mógłby zagrać Wielkiego Moff Wilhuff Tarkina

tc1987

Faktycznie, bylby swietny na Tarkina.

Rlyeh

Ja mam wątpliwości. Obu panów dzieli spora różnica wzrostu i przede wszystkim budowy. Cushing grając Tarkina był chudy jak wiór, a Dance jest barczysty. Ale lord Sithów to już co innego.

_Andrzej_

Ale co to za roznica? Ze Gand Moff to musi byc maly? Czy wiesz, ze najpierw prosili Christophera Lee, by zagral Tarkina? Wiesz jaki on jest wysoki?

Rlyeh

1,96. Grand Moff oczywiście nie musi być niski, ale jeśli Dance miałby przejąć rolę Cushinga to widać między nimi różnicę.

_Andrzej_

Co? Jak przejac? Przeciez Tarkin nie zyje... Mowimy o hipotetycznej sytuacji.

tc1987

Moff Tarkin był grany przez tego samego aktora co Pycelle.

KarmazynowyKokos

A teraz sprawdź jak wielką głupotę strzeliłeś :).

tc1987

Oh, Peter Cushing zmarł 20 lat temu. :< Chodziło mi o generała Veersa. :((((((((((((((://///////

Mumin87

żartujesz? Wyglądem idealnie pasuję jako Hrabia Dooku, kilka razy podczas seansu GoTa rozmyślałem jak to by wyglądał epizod drugi Gwiezdnych Wojen gdyby w jego roku wcielił się właśnie Charles. :D

ThomasPPL

nie koniecznie dooku ale przy kolejnych epizodach powinien być lordem sithów, świetny jest

tonk83

Oj tak - gdyby w tych nowych częściach był jakimś lordem albo moffem Imperium to chyba bym przestał w ogóle prywatnie zrzędzić na ten dziwny projekt Lucasa i Disneya:).

ThomasPPL

na odwrót, to Christopher Lee byłby świetnym Tywinem;]

Wudmorgax

Tylko że Lee jest kojarzony raczej z graniem postaci jednoznacznie negatywnych i to narzucałoby takie postrzeganie postaci. W sumie lepiej bo jak uczciwie spojrzeć to Tywin jest niemal pozytywna postacią w tym zwariowanym świecie pełnym Frey'ów, Boltonów, Starków i innej nieprzyjemnej i wiecznie knującej przeciw sobie hałastry:). A tak mamy aktora który pomimo wieku nie ma tak narzuconego wizerunku więc to był zdecydowanie dobry wybór:)..

Wudmorgax

Chyba żartujecie? Nie ma lepszego Tywina niż Charles Dance.

Wudmorgax

Christopher Lee byłby po prostu za stary do tej roli. Charles Dance świetnie się spisuje w roli podłego Tywina. David Bradley również w roli wspomnianego wyżej Freya (Waldera).

Mumin87

Havelock Vetinari, Tywin Lannister to jest człowiek urodzony do roli władcy i na Lorda Sithów na pewno by się nadawał, tak samo jak i Pana Wendsdaya jeśli zrobili by Amerykańskich Bogów.

Mumin87

Na ciemnego Lorda Sithu byłby idealny ale jako mentor! aka imperator, potrzeba by było jeszcze kogoś młodego i przystojnego, chodzą plotki że bedzie to Tom Cuise, którego bardziej bym trawił w filmie niż Zaca Efrona....zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones