Ludivine Sagnier

6,9
4 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ludivine Sagnier

Ludivine Sagnier to wielkie objawienie na europejskiej scenie filmowej. Wspaniale zagrała sprytną dziewczynkę w filmie "8 kobiet" i uwodzicielską kobietę w "Basenie". Ozon powierzył Ludivine Sagnier bardzo trudną rolę - Julie to kobieta zmysłowa, korzystająca w pełni z uroków życia, jednak przechodząca wewnętrzne załamanie - reżyser dobrze wiedział komu musi powierzyć tę rolę. Efekt jest piorunujący ! Czekam na więcej !

____OSCAR____

Czy rzeczywiście niezwykły talent?
Powiedziałabym: jest dobra! Ale czy niezwykły talent? Rewelacyjnie pasuje do roli Julie w filmie Francoisa Ozona Basen. Niewątpliwie. I jest w tej roli przekonująca i prawdziwa. To już sztuka. Ale... nasuwa mi się tu jakieś bliżej nie sprecyzowane ale... dla mnie to jeszcze nie to. Poczekamy zobaczymy, dajmy się jej wykazać. J a, w każdym razie, poczekam na kolejne jej kreacje.

użytkownik usunięty
katarzynabrewinska

Ona jest boska.Dawno nie widziałam tak świetnej aktorki. We wszystkich filmach zagrała na pełni swoioch możliwości. I w basenie, i w ośmiu kobietach,jest świetna i stać ją na więcej niż inne aktorki. Emmanuelle Beart też jest świetna, ale Ludivine Sagnier jest boska i przekonująca, jest warta sympatii i podziwu, naprawdę trudno o większy talent nawet u wielkich aktorów zapewniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katarzynabrewinska

Pełne poparcie!
Trzeba jescze troszkę poczekać aż "Ludwisia" zaprezentuje się w bardziej róznorodnych kreacjach aktorskich, ale muszę przynać, że w "8 kobietach" mnie oczarowała swoją lekkoscią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones